sobota 30. dubna 2016

Úspěch na turnaji. Osmec získal 5. místo!

OSMEC na turnaji - Futsal brněnských základních škol a víceletých gymnázií 2016 – obsadil 5.místo. 

Jako každoročně jsme přihlásili žáky 2.stupně na atraktivní turnaj ve futsale, který pod záštitou AŠSK organizuje ZŠ Svážná a ZŠ Bosonožská.
Letošního ročníku se zúčastnilo 37 škol z celého Brna a vítěz postupuje do krajského finále. 

V základní skupině jsme odehráli 3 zápasy. Protože jsme úspěšně porazili ZŠ nám. míru 9:0 a ZŠ Košínovu 3:0, měli jsme postup jasný už před posledním utkáním se ZŠ Kuldova. V tomto zápase jsme vyzkoušeli různé varianty ve hře i v brance, protože jsme věděli, že postupová skupina už bude určitě náročnější. Kluci díky prohře 2:4 postoupili z druhého místa a o dva  dny později 21.4. 2016 jsme jeli bojovat o další postup.
Tentokrát už do čtvrtfinálové skupiny šel pouze první tým. 
Remíza 1:1 v prvním zápase s dobře hrající ZŠ Bakalovo nábřeží nám dávala velkou naději. Poté jsme porazili domácí Svážnou 2:0 a rozhodující bylo utkání se ZŠ Krásného. Až do konce zápasu byla hra vyrovnaná, velmi vypjatá atmosféra panovala až do posledního hvizdu. Bohužel se nám nepodařilo uhlídat nejlepšího hráče soupeře (i celého turnaje), který nám dal dvě branky a my skórovali pouze jednou.

Smutek po zápase byl velký, ale kluci z OSMECu se nemají za co stydět, protože tímto 5.místem a předvedenými výkony dosáhli v historii školy nejlepší umístění v tomto turnaji. 

V základním kole za OSMEC nastoupili a góly stříleli:  
Brankáři Mirek Horváth a Milan Gurecký , hráči Emir Ramič 3 góly, Jiří Gregr  6 gólů, Marek Daniel 2, Josef Zubák 1, Tomáš Dirda 1, Zdeněk Dunka1, Jozef Čonka a Viktor Ferčák. 

Čtvrtfinálová sestava a střelci: 
Brankař Zdeněk Dunka – hráči Emir Ramič 2 góly, Marek Daniel 2 góly, Jiří Gregor, Josef Zubák, Zdeněk Daniš a Tomáš Dirda. 
Žádné komentáře:

Okomentovat