úterý 10. července 2012

Ve víru změn webových

Nejenom naše škola prochází letní obměnou viz. nové malby vznikající na našich chodbách ale i naše webové stránky www.osmec.cz doznávají změn, byť na první pohled nepatrných. Jestli máte pocit, při pohledu na naše stránky, že se Vám zlepšuje zrak, tak vězte že to určitě není z té mrkve kterou jste zrovna snědli, nýbrž zvětšením velikosti textu. Taky jsme vyhodili několik tun zbytečného, starého a různě všelijak podivného textu a nahradili ho tím co si myslíme že dělá dobrý web dobrým webem tedy fotkami a videi. Překopali jsme hlavní rubriky v menu a změnili jejich pořadí. Doufáme že jsme tak dosáhli lepší přehlednosti. Nehledejte zde již více slova jako formální/neformální vzdělávání, zoperacionalizovat apod.

Nechceme tvořit web který se bude tvářit příliš odborně, to skutečně ne. Jsme základní školou, tudíž by měl být veselý a dostupný širšímu okruhu uživatelů. Měli byste mít chuť se k němu vracet a vždy tam najít něco nového. Náš web se stal minulým školním rokem taktéž jakýmsi rozcestníkem a vy sami jste si mohli vybrat zda-li se půjdete podívat na naše stránky na facebooku, kde je spousta fotek z různých školních akcí nebo se podíváte na náš Youtube kanál ZŠ Osmec kde máme umístěno přes tucet videí.

Věřím, že jsme se vydali správným směrem co se týče lepší propagace školy směrem k veřejnosti a stejně tak Vám mohu slíbit že v započaté práci budeme nadále pokračovat.

Na závěr bych chtěl velmi poděkovat mým dvěma úžasným kolegyním Janě a Kamile a našemu webmasterovi Tomovi za spolupráci a pomoc.

Díky moc a těším se na další spolupráci

Václav Rosík
           

Žádné komentáře:

Okomentovat