neděle 16. března 2014

Fotbalový únor 2014 na Osmecu

Fotbalové turnaje jsme v únoru zahájili před jarními prázdninami dne 13.2., kdy si mezi sebou změřily síly naše dívky na druhém stupni.
Pořadí bylo následující:

1. místo: 9. třída, ve složení Lucka B., Světlana F., tým doplnila hráčka 8. třídy Eva Z.

2. místo: 7.B, ve složení Erika F., Markéta F., Marie B., Samanta H.,

3. místo: 8. třída, ve složení Eva Z., Veronika B., Drahomíra H.,

Erika F. z týmu 7.B byla nejlepší střelkyní turnaje a nejlepší hráčkou turnaje byla Veronika B.

Druhý den pokračovali ve fotbale kluci 6. a 7. tříd. Vítěz tohoto turnaje měl šanci postoupit do bojů o nejlepší fotbalovou třídu školy. V tomto turnaji bylo pořadí následující:

1. místo: 7.A ve složení Emir R., a Pepa T.

2. místo: 6.B ve složení Marek D., Patrik F., Laďa F.,

3. místo: 7.B ve složení Erika F., Jiří G., tým doplnil žák z 6.B Denis T.

Nejlepší střelec turnaje byl Emir R., a nejlepší hráč turnaje byla fotbalistka Erika F.

Do bojů o nejlepší třídu školy tedy postoupila třída 7.A

Dne 26. 2. 2014 se uskutečnil závěrečný únorový turnaj, kde se sice 7.A neumístila na stupních vítězů ale jejich výkony jsou určitě příslibem do dalších let. V tomto turnaji vytvořili žáci 8. třídy dva týmy
Pořadí tohoto turnaje bylo následující:

1. místo: 8. třída I, ve složení Bobo K., Frenky M., Marek G., Max Ž.,

2. místo: 8. třída II, ve složení Dan R., Tibor D., Robert B.,

3. místo: 9. třída, ve složení Pepa P., Mário G., Marek D.,

Nejlepším střelcem turnaje se stal Frenky M. a nejlepší hráčem turnaje byl Bobo K.